breadcrumbs_revolution_theme

DarCar – дбаємо про ваші машини вже 8 років!

Наша компанія пропонує великий вибір гумових та текстильних автокилимків для найпопулярніших марок автомобілів. На сайті інтернет-магазину DarCar ви знайдете відповідний колір та стиль для свого салону за найнижчими цінами.


Акцент на чистоті, безпеці та дизайні автомобіля

Завдяки великому досвіду, лекало в точності відповідає особливостям підлоги кожної моделі машини: килимок ідеально лягає, закриваючи максимально можливу площу. Це захищає покриття салону від бруду, піску, снігу, механічних пошкоджень та потертостей, запобігає появі іржі та інших деформацій.

Килимки нашої компанії НЕ пропускають вологу, НЕ сипляться, НЕ поширюють жахливий запах салоном. Їх легко доглядати: достатньо витрусити та помити простою водою. Також ми пам'ятаємо, що автокилимки — це гарний естетичний вигляд салону, тому зібрали велику різноманітність стилю та кольору такого потрібного автоаксесуару. Ви завжди будете насолоджуватися ідеальним поєднанням всіх елементів дизайну в автомобілі.


Міцність та довговічність — основні принципи

DarCar Ми гарантуємо 100% якість кожного килимка. Наше власне виробництво дотримується виключно європейських стандартів, а матеріали, що використовуються, доставляються з Бельгії. Автокилимки від DarCar через довгі роки використання служать, як у перший день після покупки, оскільки витримують коливання температури від - 30 до +50 градусів, повністю зберігаючи свою функціональність.


Нашими автокилимками користується вже вся країна

У більшості міст України встигли оцінити високу якість нашої продукції. Ми вдячні кожному за довіру!

Якщо ви шукаєте надійний автомобільний килимок, переходьте в розділ з товарами і підбирайте найкращий варіант. Обговорити всі деталі замовлення можна за вказаними номерами на сайті.

Менеджери компанії із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання про товар, спосіб оплати та доставки. Купуйте автокилимки від DarCar і назавжди забудьте про бруд у машині!