breadcrumbs_revolution_theme

Гарантія на нашу продукцію

Магазин «DarCar» надає гарантію на розмір автокилимка. Якщо площа виробу не збігається з площею вашого автомобіля, вам потрібно відправити невідповідний килимок назад на адресу, вказану на упаковці, попередньо проконсультувавшись з нашим менеджером. Протягом 1-2 робочих днів, ви отримаєте новий килимок!

Кожен покупець має можливість повернути або обміняти товар протягом 14 днів від моменту його отримання (згідно із Законом України «Про захист прав споживачів»).

Увага!

  • Повернення та обмін можливе лише за умови, що на автокилимці НЕМАЄ слідів використання: різного роду забруднення, невиробничі дефекти, потертості, розводів та інше.
  • Наполегливо просимо зберегти оригінальну упаковку товару.
  • Не викидайте документ, що підтверджує покупку — його необхідно показати менеджеру при оформленні повернення/обміну.
  • При поверненні/обміні вартість доставки оплачує покупець (крім випадків, коли товар не відповідає замовленню або виявили прихований дефект).

При зворотній упаковці автокилимка рекомендуємо згортати килимок у трубочку та обмотувати стрейч-плівкою.

Ми йдемо назустріч кожному нашому покупцеві та готові вирішити будь-які питання, що виникають.

Зв'язатися з менеджером з питань гарантії та повернення/обміну, ви можете за телефонами +38 (098) 089-37-08+38 (093) 375-94-82 або надіславши листа на пошту info@darcar.com.ua

Пам'ятайте! Якщо ви сумніваєтеся в розмірах/кольорі/матеріалі та інших характеристиках товару, то перед оформленням замовлення обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Ми допоможемо знайти ваш ідеальний автокилимок з першого разу!